RAKSPEGEL, i mässing med belysning, 1900-talets första hälft.

277766. RAKSPEGEL, i mässing med belysning, 1900-talets första hälft.

Rakspegel på fot i mässing med hål för belysning baktill. Ställbar höjd.

Höjd ca 55 cm.

Spegel lossad från ena fästet.
El ej funktionstestad.
Fläckat spegelglas.
Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 55 cm.

El ej funktionstestad.
Fläckat spegelglas.
Bruksskick.

Antal besök: 1 775