NILS LANDBERG. Tulpanglas, Orrefors.

277765. NILS LANDBERG. Tulpanglas, Orrefors.

Underfång i rött.Höjd 35 cm

Proveniens: Personlig gåva från Nils Landberg.

Åldersslitage.

Nils Landberg (1907–1991)

Gör en kostnadsfri värdering!

Underfång i rött.Höjd 35 cm

Åldersslitage.

Nils Landberg (1907–1991)

Antal besök: 1 695