KLAFFBORD, 1900-tal.

KLAFFBORD, 1900-tal.
2777589. KLAFFBORD, 1900-tal.

Höjd 75cm.
Längd med klaffar 125cm.
Utan klaffar 85cm.
Bredd 70cm.

Bruksslitage, skav och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!
2777589. KLAFFBORD, 1900-tal.

Höjd 75cm.
Längd med klaffar 125cm.
Utan klaffar 85cm.
Bredd 70cm.

Antal besök: 731