DOCKOR, mestadels Barbie Mattel Inc, mestadels 1900-talets andra hälft.

277709. DOCKOR, mestadels Barbie Mattel Inc, mestadels 1900-talets andra hälft.

Medföljer diverse kläder.

Slitage, fläckar, märken, enstaka delar med skador. Kläder med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Medföljer diverse kläder.

Antal besök: 1 043