KAMERA, Topcon, RE super.

KAMERA, Topcon, RE super.
2776963. KAMERA, Topcon, RE super.

Med instruktionsblad.
Objektiv, RE. Auto-Topcor 1:2.8 f=28 mm Tokyo Kogaku 1410531.

Bruksslitage. Instruktionsblad med skador. Ej fullständigt genomgånget, ej funktionstestat, ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med instruktionsblad.

Antal besök: 571