SOFFA, Göran Malmvall, Svensk Fur, 1900-talets andra hälft.

277687. SOFFA, Göran Malmvall, Svensk Fur, 1900-talets andra hälft.

Furu. Längd ca. 199 cm.

Slitage, repor. Spricka på armstöd. Mindre torrsprickor. Mindre fanerskada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Furu. Längd ca. 199 cm.

Antal besök: 1 061