LARS DAN (FÖDD 1960). "DEN LILLE MALER".

2776846. LARS DAN (FÖDD 1960). "DEN LILLE MALER".

A tergo signerad och daterad 89-90, 115x105 cm. Medföljer utställningskatalog.

Något smutsad, krackelyr, katalog med visst slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 055