ERLAND CULLBERG. "FRÅN SIDAN".

2776489. ERLAND CULLBERG. "FRÅN SIDAN".

Olja på duk, signerad, a tergo betitlad, 82x54 cm.

Färgbortfall. Ram med visst slitage.

Erland Cullberg (1931–2012)

Gör en kostnadsfri värdering!

Erland Cullberg (1931–2012)

Antal besök: 508