Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Övrigt
Övrigt
FIGURINER,30 st , blandade material, mestadels Madonnan.
277634. FIGURINER,30 st , blandade material, mestadels Madonnan.
Höjd ca 10 - 31 cm.
Slitage, skador.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca 10 - 31 cm.
Slitage, skador.
Auktionshuset Kolonn
541