DUKAR, 2 st, samt SERVETTER, 22 st, damast, 1900/2000-tal.

277617. DUKAR, 2 st, samt SERVETTER, 22 st, damast, 1900/2000-tal.

Duk, vit, 145 x 205 cm med 12 servetter, 56 x 58 cm.
Duk, natur, 145 x 285 cm med 10 servetter, 44 x 43 cm.

Bruksslitage. Ej genomgångna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Ej genomgångna.

Antal besök: 457