HANDDUKAR, 20 stycken, linne, 1900-tal.

2775966. HANDDUKAR, 20 stycken, linne, 1900-tal.

Olika modeller, namnade.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Olika modeller, namnade.

Bruksskick.

Antal besök: 259