FIGURINER, 1 par porslinshundar, England, 1800/1900-tal.

277577. FIGURINER, 1 par porslinshundar, England, 1800/1900-tal.

Höjd 26 cm.

Krackeleringar samt förgyllningsslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 26 cm.

Antal besök: 5 177