PETER VARVNE. "Baby Bird". Akryl på duk, signerad och daterad 99.

277573. PETER VARVNE. "Baby Bird". Akryl på duk, signerad och daterad 99.

Ca. 37x28 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 37x28 cm.

Antal besök: 4 473