TRÄDGÅRDSBORD IHOPFÄLLBART, stolrör och trä, 1900-talets mitt.

2775666. TRÄDGÅRDSBORD IHOPFÄLLBART, stolrör och trä, 1900-talets mitt.

Stomme med vitlackerade stålrör, skiva med vitmålade brädor med rundade långsidor. 100x70 cm, höjd 65 cm.

Bruksslitage, smärre rost.

Tema

Månadsauktion april

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, smärre rost.

Tema

Månadsauktion april

Antal besök: 544