277564. WANJA "NONES" HÅKANSSON. Skulptur, metall/trä, motoriserad.
Rörlig med nätsladd, ej inkopplad. Ansikten i profil. Höjd 50 cm.
Proveniens; dödsbo efter konstnären Wanja "Nones" Håkansson, Götene, (1923-2014).
Slitage, ej inkopplad nätsladd, ej funktionsgaranti.
Nej
Wanja "Nones" Håkansson (1923–2014)