MATTA, orientalisk, Iran, Kirman 141x236 cm.

277562. MATTA, orientalisk, Iran, Kirman 141x236 cm.

ullmatta lokalt motiv.

Bruksslitage, inga skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

ullmatta lokalt motiv.

Bruksslitage, inga skador.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 461