STOLAR, 2 st snarlika i lövträ, 1900-talets första hälft.

277504. STOLAR, 2 st snarlika i lövträ, 1900-talets första hälft.

2 st stolar i trä med skuren dekor (herr- frustol)
Höjd ca 90 cm.

Sprickor.
Bruksslitage.
Märken.
Kantbandssläpp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 90 cm.

Sprickor.
Bruksslitage.
Märken.
Kantbandssläpp.

Antal besök: 467