Auktionshuset Kolonn
Konst
Skulptur
PUCK STOCKLASSA. Multipel/skulptur, brons, plakettmärkt och numrerad 162/250.
277488. PUCK STOCKLASSA. Multipel/skulptur, brons, plakettmärkt och numrerad 162/250.
Höjd 13,5 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 13,5 cm.
Slitage.
Auktionshuset Kolonn
726