STOLAR, 1 par, nyrokokostil, 1900-talets första hälft.

277480. STOLAR, 1 par, nyrokokostil, 1900-talets första hälft.

1 par stolar i lövträ.
Höjd 87 cm.

Bruksslitage.
Tyg fläckar och kantslitage
Avslag.
Repor.
Eventuellt utbytta framben.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 par stolar i lövträ.
Höjd 87 cm.

Bruksslitage.
Tyg fläckar och kantslitage
Avslag.
Repor.
Eventuellt utbytta framben.

Antal besök: 283