RING i 18K vitguld besatt med briljantslipad cyrkonia, JLAN, Göteborg, 1970.

277460. RING i 18K vitguld besatt med briljantslipad cyrkonia, JLAN, Göteborg, 1970.

Ring i 18K vitguld besatt med cyrkonia om 2,03 carat enligt gravyr, i genombruten fattning.
Storlek 17/53.
Vikt 4,2 gram.
Stämplad JLAN?, Krönt G, Kattfot, 18K, U9.
Gravyr 2,03.

Bruksskick.
Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek 17/53.
Vikt 4,2 gram.
Gravyr 2,03.

Bruksskick.
Repor.

Antal besök: 1 064