RECIEVER, Harman Kardon 800+, New York, 1970-tal.

277442. RECIEVER, Harman Kardon 800+, New York, 1970-tal.

Längd 46, bredd 38, höjd 14,5 cm.

Bruksslitage, funktion ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 4 057