TALLRIKAR, 20 st, "Devon Rose", Georgetown Collection, Wedgewood, 1900-tal.

2774423. TALLRIKAR, 20 st, "Devon Rose", Georgetown Collection, Wedgewood, 1900-tal.

10 st mattallrikar, diameter ca 26 cm.
10 st tallrikar, diameter ca 21 cm.

Bruksslitage, krackelering förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 818