SKIVSPELARE, Lenco, ca 1970.

SKIVSPELARE, Lenco, ca 1970.
2774296. SKIVSPELARE, Lenco, ca 1970.

Lenco B55 med integrerad förstärkare Lenco 350.
Kabinett i teakfanér. Troligen originalpickup och nål.

Bruksslitage, huv med ålderspåverkan och repor. Skivspelardel fungerade mekaniskt vid katalogiseringstillfället, förstärkare ej funktionstestad. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 764