VAS, porslin, Villeroy & Boch, 1900-tal.

277414. VAS, porslin, Villeroy & Boch, 1900-tal.

Höjd 18 cm.

Krackeleringar, missfärgning på vasens insida, litet nagg på fotringen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 18 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 2 021