OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på glas, stilleben, frukt i glasskål. Signerad A. Blomqvist. Sekelskiftet 1800/1900.

277370. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på glas, stilleben, frukt i glasskål. Signerad A. Blomqvist. Sekelskiftet 1800/1900.

42,5 x 55,5 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

42,5 x 55,5 cm.

Smärre slitage.

Antal besök: 1 591