PROPELLER, mässing, 1900-tal.

PROPELLER, mässing, 1900-tal.
2773651. PROPELLER, mässing, 1900-tal.

Diameter ca 34 cm. Inre diameter ca 2,2 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 295