CYKEL, dammodell, Merida Matts Sport 100.

27733. CYKEL, dammodell, Merida Matts Sport 100.

Mörkblå. 7 växlar. Säljes för Polismyndigheten, beslagtaget gods. Inga tillbehör eller nycklar finns.

Skador och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador och slitage.

Antal besök: 1 987