Beretta 303 kal. 12 #M02510E.

Beretta 303 kal. 12 #M02510E.
2773156. Beretta 303 kal. 12 #M02510E.

Hagelgevär Italiensk Halvautomat. Fabrikat Beretta. Mod. 303. Kaliber 12/70. Tillv.nr. M02510E. Piplängd 71cm. Lös choke monterad. Kolv med pistolgrepp.

Brikslitage. Repor på låda.Spricka i framstock.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 681