SPEGELREFLEXKAMEROR, 8 st.

SPEGELREFLEXKAMEROR, 8 st.
2772671. SPEGELREFLEXKAMEROR, 8 st.

Yashica-Mat, objektiv 80 mm f: 3.2, med fodral.
Aires Reflex, objektiv 75 mm f: 3.5, med fodral.
Minolta AUTOCORD, objektiv 75 mm f: 3.2, med fodral.
Zeiss Ikon Ikoflex, objektiv Carl Zeiss 75 mm f: 3.5, med fodral.
Rolleiflex, objektiv Tessar 75 mm f: 3.5, med axelrem.
Rolleiflex, objektiv Carl Zeiss 75 mm f: 3.5, med fodral och motljusskydd.
Rolleiflex, objektiv Carl Zeiss 75 mm f: 3.5, med fodral.
Rolleiflex, objektiv 60 mm f: 3.5, med fodral.

Bruksslitage. Åldersrelaterat slitage. Märken. Repor. Smuts. Ej genomgångna. Ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 068