2772501. STEREODELAR 2 med högtalare, bla Bang & Olufsen, Danmark.
His Masters Voice, Type 665.
Beomaster 1000, Type 2316, Nr 69492.
Högtalare 2 st Bang & Olufsen, Type 6213, Nr 81552.
Bruksslitage, Märke, Repor, Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.