LJUSKRONA, oscariansk stil, 1900-talets första del, höjd 82 cm.

277230. LJUSKRONA, oscariansk stil, 1900-talets första del, höjd 82 cm.

6 ljuspunkter, 8 ljushållare.

Slitage, en droppformad prisma saknas, kompletterande prismor medföljer.

Gör en kostnadsfri värdering!

6 ljuspunkter, 8 ljushållare.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 651