BORD, Bröderna Miller AB, Bankeryd, 1950/60-tal.

277198. BORD, Bröderna Miller AB, Bankeryd, 1950/60-tal.

Skiva i fanér med olika träslag. 58 x 51, höjd 54 cm.

Slitage, repor, stötmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor, stötmärken.

Antal besök: 969