CAFÉBORD, gjutjärn,1900-talets början, proveniens Ramlösabrunn.

277150. CAFÉBORD, gjutjärn,1900-talets början, proveniens Ramlösabrunn.

Diameter 60,5 cm
Höjd 75 cm.

Lös skiva, lagning skiva
Lagning underrede.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 60,5 cm
Höjd 75 cm.

Lös skiva, lagning skiva
Lagning underrede.

Antal besök: 1 443