EN FRANSK STIL SKÄNK.

EN FRANSK STIL SKÄNK.
2771247. EN FRANSK STIL SKÄNK.

Med två skåp med en inre hylla på vardera sidan av en central övre låda och skåp i mitten. Metall infästningar. Levereras med två nycklar, alla lås fungerar som de ska. Höjd 82cm x Längd 155cm x Djup 50cm.

Allmän slitage med några repor och märken.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 503