RING i 18K vitguld besatt med 14 diamanter i olika storlekar samt oval slipad smaragd?.

277104. RING i 18K vitguld besatt med 14 diamanter i olika storlekar samt oval slipad smaragd?.

Ring i 18K vitguld besatt med 8 små diamanter om totalt ca 0,10 carat. 6 diamanter om totalt ca 1,20 carat i genombruten fattning samt oval slipad smaragd?
Den gröna stenens längd 6 mm.
Storlek 18/57.
Vikt 3,9 gram.
Stämplad 750, GB, ?.

Bruksslitage.
Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Den gröna stenens längd 6 mm.
Storlek 18/57.
Vikt 3,9 gram.
Stämplad 750, GB, ?.

Bruksslitage.
Repor.

Antal besök: 1 011