ARMLÄNK i 18K gulguld, Ceson Guldvaru AB, Göteborg, 1965.

277086. ARMLÄNK i 18K gulguld, Ceson Guldvaru AB, Göteborg, 1965.

X-länk.
Längd 19 cm.
Bredd ca 1 cm.
Vikt 32 gram.
Lås med två säkerhetslås.
Stämplad kattfot, K&EC, krönt G, 18 K, P9.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

X-länk.
Längd 19 cm.
Bredd ca 1 cm.
Vikt 32 gram.
Lås med två säkerhetslås.

Bruksslitage.

Antal besök: 4 216