FICKUR, 2 st. varv en silver, Ancre samt ARMBANDSUR, Zenith. 1900-talets första halva.

277075. FICKUR, 2 st. varv en silver, Ancre samt ARMBANDSUR, Zenith. 1900-talets första halva.

Ancre, diameter 51,5 mm, vikt 88 gram. Boston Watch Co. gul metall, diameter 56,8 mm, vikt 115 gram. Armbandsur, Zenith, diameter 32, vikt 25 gram.

Slitage. Skadad urtavla. Märken. Repor. En del av armbandet saknas. Går ej.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 990