BÖCKER, 28 st, Viktor Rydberg samt Karl Warburg, 18-1900-tal.

277045. BÖCKER, 28 st, Viktor Rydberg samt Karl Warburg, 18-1900-tal.

Carl Snoilsky, Samlade Dikter I-V.
Karl Warburg: Carl Snoilsky, Hans lefnad och skaldskap.
Carl Snoilsky, Minnesteckningar och andra uppsatser.
Rydberg Skrifter, Filosofiska föreläsningar 1-4.
Rydberg Skrifter, Den siste athenaren 1-2.
Rydberg Skrifer, Varia 1-2.
Viktor Rydberg, En lefnadsteckning af Karl Warburg 1-2.
Samt 11 st diverse Rydberg Skrifter.

Bruksslitage, ej geomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rydberg Skrifer, Varia 1-2.

Bruksslitage, ej geomgånget.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 095