BORDSTELEFON, 1900-tal.

BORDSTELEFON, 1900-tal.
2770385. BORDSTELEFON, 1900-tal.

Höjd ca. 27 cm.

Slitage. Nött sladd.
Ej funktionstestat, ej fullständigt genomgånget, ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 27 cm.

Slitage. Nött sladd.

Antal besök: 295