SOFFBORD med travertinskiva, 1900-talets mitt.

277032. SOFFBORD med travertinskiva, 1900-talets mitt.

Längd 126, bredd 80, höjd 50 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 890