FABIAN LUNDQVIST. Ballerina, färglitografi, signerad och daterad -58.

277025. FABIAN LUNDQVIST. Ballerina, färglitografi, signerad och daterad -58.

31x17 cm
Fabian Valentin Lundqvist 1913-1989.

Bruksskick.

Fabian Lundqvist (1913–1989)

Gör en kostnadsfri värdering!

31x17 cm

Bruksskick.

Fabian Lundqvist (1913–1989)

Antal besök: 1 627