MATGRUPP, 5 delar, Svante Skogh, Säffle. 1900-talets andra hälft.

277023. MATGRUPP, 5 delar, Svante Skogh, Säffle. 1900-talets andra hälft.

Bordets höjd 75 cm. Diameter 110 cm. Medföljer 2 iläggsskivor, längd 50 cm/st.

Omfattande slitage och fläckar. Klädsel fäst med häftstift.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 596