CARL BOWEDT. Olja på duk, strandpromenad Cap Martin, signerad Bowedt.

277010. CARL BOWEDT. Olja på duk, strandpromenad Cap Martin, signerad Bowedt.

46x55 cm.
A térgo påskrift Cap Martin.

Gör en kostnadsfri värdering!

46x55 cm.
A térgo påskrift Cap Martin.

Antal besök: 1 210