ESZTER MATTIONI. Byväg, olja på duk, signerad.

276972. ESZTER MATTIONI. Byväg, olja på duk, signerad.

50 x 70 cm.

Fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

50 x 70 cm.

Fläckar.

Antal besök: 1 059