MARIA BÖRJESSON. Väggskulptur, signerad och daterad a tergo 2011.

276969. MARIA BÖRJESSON. Väggskulptur, signerad och daterad a tergo 2011.

Aluminium och plast på svartmålad träplatta.
Ca. 30 x30 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 30 x30 cm.

Antal besök: 1 445