Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gästriklands Auktionskammare
Konst
Måleri
BERT FORKSTRÖM. strandmotiv, olja på masonite, signerad och daterad Forkström - 75.
276937. BERT FORKSTRÖM. strandmotiv, olja på masonite, signerad och daterad Forkström - 75.
36 x 51 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
36 x 51 cm.
Bruksslitage.
Gästriklands Auktionskammare
987