GERHARD LARSSON. Stilleben, olja på pannå, signerad GL.

276935. GERHARD LARSSON. Stilleben, olja på pannå, signerad GL.

49 x 32 cm.

Något färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

49 x 32 cm.

Något färgbortfall.

Antal besök: 5 132