HALSBAND, 18k guld, svensk importstämpel, 1900-talets andra hälft.

276928. HALSBAND, 18k guld, svensk importstämpel, 1900-talets andra hälft.

Doserad bismarcklänk, längd ca 46 cm.
Vikt ca 11,6 gram.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vikt ca 11,6 gram.

Bruksslitage.

Antal besök: 623