PEDER MORK MØNSTED (1859-1941). Olja på duk, signerad och daterad Sæby 1916.

2768771. PEDER MORK MØNSTED (1859-1941). Olja på duk, signerad och daterad Sæby 1916.

"Sommerdag ved Sæby Aa". 101 x 71 cm.
Proveniens: Arnbaks Kunsthandel, Köpenhamn.

Tema

Ett eklektiskt hem

Gör en kostnadsfri värdering!

Tema

Ett eklektiskt hem

Antal besök: 3 045