SOLGLASÖGON, Ray-Ban, USA.

SOLGLASÖGON, Ray-Ban, USA.
2768751. SOLGLASÖGON, Ray-Ban, USA.

Hornbågade glasögon, förgylld metall och sköldpaddsimitation, modell W1265
Märkt Bausch & Lomb Ray-Ban USA
Bredd 14 cm
Med fodral.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd 14 cm
Med fodral.

Bruksskick.

Antal besök: 700